bloody yonut
  Liga 1 Burger
 
Etapele Ligii 1 anul 2007-2008

Etapa 1 (28 iulie)


U Craiova - Farul
Steaua - Ceahlăul
Gloria Buzău - Dinamo
FC Vaslui - UTA
Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni
Dacia Mioveni - Rapid
U Cluj - Pandurii
Oţelul - CFR Cluj
Poli Timişoara - Poli Iaşi

Etapa a 2-a (4 august)

Farul - Steaua
Ceahlăul - Gloria Buzău
Dinamo - FC Vaslui
UTA - Dacia Mioveni
Unirea Urziceni - U Cluj
Rapid - Gloria Bistriţa
Pandurii - Oţelul
CFR Cluj - Poli Timişoara
Poli Iaşi - U Craiova

Etapa a 3-a (11 august)

U Craiova - CFR Cluj
Steaua - Poli Iaşi
Gloria Buzău - Farul
Gloria Bistriţa - UTA
Dacia Mioveni - FC Vaslui
U Cluj - Rapid
Oţelul - Unirea Urziceni
Poli Timişoara - Pandurii
Ceahlăul - Dinamo

Etapa a 4-a (18 august)

FC Vaslui - Gloria Bistriţa
Farul - Ceahlăul
Dinamo - Dacia Mioveni
UTA - U Cluj
Unirea Urziceni - Poli Timişoara
Rapid - Oţelul
Pandurii - U Craiova
CFR Cluj - Steaua
Poli Iaşi - Gloria Buzău

Etapa a 5-a (25 august)

U Craiova - Unirea Urziceni
Steaua - Pandurii
Gloria Buzău - CFR Cluj
Gloria Bistriţa - Dacia Mioveni
U Cluj - FC Vaslui
Oţelul - UTA
Poli Timişoara - Rapid
Farul - Dinamo
Ceahlăul - Poli Iaşi

Etapa a 6-a (1 septembrie)

FC Vaslui - Oţelul
Dacia Mioveni - U Cluj
Dinamo - Gloria Bistriţa
UTA - Poli Timişoara
Unirea Urziceni - Steaua
Rapid - U Craiova
Pandurii - Gloria Buzău
CFR Cluj - Ceahlăul
Poli Iaşi - Farul

Etapa a 7-a (15 septembrie)

U Craiova - UTA
Steaua - Rapid
Gloria Buzău - Unirea Urziceni
U Cluj - Gloria Bistriţa
Oţelul - Dacia Mioveni
Poli Timişoara - FC Vaslui
Farul - CFR Cluj
Ceahlăul - Pandurii
Poli Iaşi - Dinamo

Etapa a 8-a (22 septembrie)

FC Vaslui - U Craiova
Gloria Bistriţa - Oţelul
Dacia Mioveni - Poli Timişoara
Dinamo - U Cluj
UTA - Steaua
Unirea Urziceni - Ceahlăul
Rapid - Gloria Buzău
Pandurii - Farul
CFR Cluj - Poli Iaşi

Etapa a 9-a (29 septembrie)

U Craiova - Dacia Mioveni
Steaua - FC Vaslui
Gloria Buzău - UTA
Oţelul - U Cluj
Poli Timişoara - Gloria Bistriţa
Farul - Unirea Urziceni
Ceahlăul - Rapid
CFR Cluj - Dinamo
Poli Iaşi - Pandurii

Etapa a 10-a (6 octombrie)

FC Vaslui - Gloria Buzău
Gloria Bistriţa - U Craiova
Dacia Mioveni - Steaua
U Cluj - Poli Timişoara
Dinamo - Oţelul
UTA - Ceahlăul
Unirea Urziceni - Poli Iaşi
Rapid - Farul
Pandurii - CFR Cluj

Etapa a 11-a (20 octombrie)

U Craiova - U Cluj
Steaua - Gloria Bistriţa
Gloria Buzău - Dacia Mioveni
Poli Timişoara - Oţelul
Farul - UTA
Ceahlăul - FC Vaslui
Pandurii - Dinamo
CFR Cluj - Unirea Urziceni
Poli Iaşi - Rapid

Etapa a 12-a (27 octombrie)

FC Vaslui - Farul
Gloria Bistriţa - Gloria Buzău
Dacia Mioveni - Ceahlăul
U Cluj - Steaua
Oţelul - U Craiova
Dinamo - Poli Timişoara
UTA - Poli Iaşi
Unirea Urziceni - Pandurii
Rapid - CFR Cluj

Etapa a 13-a (31 octombrie)

U Craiova - Poli Timişoara
Steaua - Oţelul
Gloria Buzău - U Cluj
Farul - Dacia Mioveni
Ceahlăul - Gloria Bistriţa
Unirea Urziceni - Dinamo
Pandurii - Rapid
CFR Cluj - UTA
Poli Iaşi - FC Vaslui

Etapa a 14-a (3 noiembrie)

U Craiova - Dinamo
FC Vaslui - CFR Cluj
Gloria Bistriţa - Farul
Dacia Mioveni - Poli Iaşi
U Cluj - Ceahlăul
Oţelul - Gloria Buzău
Poli Timişoara - Steaua
UTA - Pandurii
Rapid - Unirea Urziceni

Etapa a 15-a (10 noiembrie)

Steaua - U Craiova
Gloria Buzău - Poli Timişoara
Farul - U Cluj
Ceahlăul - Oţelul
Dinamo - Rapid
Unirea Urziceni - UTA
Pandurii - FC Vaslui
CFR Cluj - Dacia Mioveni
Poli Iaşi - Gloria Bistriţa

Etapa a 16-a (24 noiembrie)

U Craiova - Gloria Buzău
Steaua - Dinamo
FC Vaslui - Unirea Urziceni
Gloria Bistriţa - CFR Cluj
Dacia Mioveni - Pandurii
U Cluj - Poli Iaşi
Oţelul - Farul
Poli Timişoara - Ceahlăul
UTA - Rapid

Etapa a 17-a (1 decembrie)

Gloria Buzău - Steaua
Farul - Poli Timişoara
Ceahlăul - U Craiova
Dinamo - UTA
Unirea Urziceni - Dacia Mioveni
Rapid - FC Vaslui
Pandurii - Gloria Bistriţa
CFR Cluj - U Cluj
Poli Iaşi - Oţelul
 
  Today, there have been 1 visitors (15 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=